Kedi İsim Önerileri

Kedi Köpek

K

Evinizde bir dost olarak bakacağınız kedinize isim verme konusunda en uygun ismi seçmeniz sürekli onu çağıracağınız simgesi olacağından önemlidir. Yeni arkadaşınıza en uygun ismi vererek arkadaşlığınızı sesli hale getirirsiniz. Kedi isim önerileri konusunda kedinin cinsi, rengi ve davranışı etken olmalıdır. Örneğin siyah ya da kahverengi bir kediye pamuk ismini vermek sanırım çok da uygun olmayacaktır. Bu nedenle kedinize isim verirken onu gözlemleyip hangi ismin ona daha çok yakışacağını düşünmelisiniz. Çok uslu bir kediye afacan diyemeyeceğiniz gibi bir Van kedisine de tekir adını veremezsiniz.
Kedi isim önerileri kedinizin tipine ve karakterine de uygun olarak seçilmelidir.

En Güzel Kedi İsimleri Nelerdir?

Minik dostunuz için en güzel ismi seçmek elbette size aittir.
Kedi isim önerileri konusunda vereceğimiz örnek isimler içerisinden kedinize uygun ismi seçerek ona bu ismi verebilirsiniz. En güzel kedi isimleri;

  • Sırma,
  • Çörek,
  • Kar tanesi,
  • Narin,
  • Köpük,
  • Duman gibi isimler verebilirsiniz.

Elbette isim verirken kedinizin dişi mi erkek mi olduğu da önemlidir. Siz örnek kedi isimleri içerisinden veya kendi düşündüğünüz ismi kedinizin karakterine, cinsiyetine, renklerine ve türüne göre belirleyebilirsiniz. Ev hayvanlarına isim vermek her zaman titizlik gerektiren bir iştir. Çünkü ismini öğrenen hayvan bir süre sonra yeni bir isim verdiğinizde yeni ismini benimsemeyecek ve size itaat etmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.