Köpek İsim Önerileri


Evinizde ya da bahçenizde bakacağınız ve artık sadık bir dostunuz olacak köpeğinize vereceğiniz isim önemlidir. Ona ismini öğretip sizi duyması, dinlemesi ve komutlarınıza cevap vermesi için kullanırsınız. Köpek isimleri köpeğin cinsine ve türüne uygun olarak seçilmelidir. Küçük köpekler için seçeceğiniz isimlerle büyük köpeğinize vereceğiniz isim farklı olmalıdır. Yine aynı şekilde dişi köpekler ile erkek köpeklerin isimleri farklı olur. Dişi köpekler cinsleri için

  • Boncuk,
  • Candy,
  • Cano,
  • Çıtır,
  • Kontes gibi isimler olabilir.

Erkek köpekler için Alex, Arthur, duman, Hektor, herkül, haydut, kont, Oscar gibi isimler seçilebilir. Köpek isim önerileri köpeğin rengine, duruşuna ve davranışlarına göre de belirlenebilir.

En Güzel Köpek İsimleri Nelerdir?

Köpeğiniz için en güzel isim ona yakışan isim olacaktır. Bu nedenle köpeğinizi ilk aldığınız günlerde onu takip edip duruşuna ve davranışlarına göre en uygun isim ne olabilir düşünün. Yeni arkadaşınız için en güzel ismi seçeceğinize eminiz. Örneğin az tüylü bir köpeğe yumak gibi isimler vermek uygunsuz olabilir. Köpek isim önerileri erkek türler için biraz daha karizmatik isimler seçmek daha uygun olacaktır. Ancak isim konusunda dişi köpekler için biraz daha sevimli gösterecek isimleri kullanabilirsiniz.  Köpeğinize en uygun ismi onu izleyerek kendiniz seçerseniz en güzel ismi bulursunuz.  Seçtiğiniz ismin kolay öğrenilebilir olmasına da önem vermeniz gerekiyor. Böylece köpeğiniz ismini çok çabuk benimseyebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.