Petzz Shop Türkiye’nin lider Pet Shop Firması

Kedi Köpek

Aslında petshoplar dostlarınız için çok önemli yerler olabilir. Geçen makalemizde bahsettiğimiz gibi, dostlarımızın bazı önemli ihtiyaçları olabilmektedir ve ihtiyaçlarını karşılamaktan ziyade ne kadar kaliteli bir şekilde karşıladığınız önemlidir.

Kedi Köpeğin Mama Kabı yeterince temiz mi? Mama kabının veya su kabının üretildiği malzeme ne kadar kaliteli? Bu gibi sorular aslında dostunuzun sağlığı ile doğru orantılı cevaplanan sorulardır. Kediler ve köpekler kalitesiz mama kaplarından dolayı hastalık kapabilirler, bu yüzden mama kabı seçimi yaparken dikkatli olmak gerekir.

Kedi dostu olanların ise kum kaplarına daha fazla dikkat etmeleri gerekmektedir. Kum kabının üretildiği malzemenin kalitesi de aynı şekilde dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Köpek dostu olanların özellikle 1 yaş altı, gezdirme konusunda kullandıkları tasmanın kalitesi de önemli bir faktördür. Daha hareketli ve yaşı ufak olan dostlarımız tasmalarını ısırmaya meraklılardır. Kalitesiz bir tasmanın dayanıklılık süresi 2-3 hafta olabilir.

Site:https://www.petzzshop.com 

Petzz Shop Türkiye’nin lider Pet Shop Firması” için bir yorum

  • 30 Kasım 2019 tarihinde, saat 13:14
    Permalink

    İnternet üzerinden mama alacaksanız petzzshop doğru tercih olacaktır.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.